Çevirmen Alımlarımız Başlamıştır!

0

Çevirmen Alımlarımız Başlamıştır!

Çevirmen Alımlarımız Başlamıştır!'s photo

Yeni Hikigaya Fansub Sadece ve Sadece kaliteyi düşünen insanlar ile doludur. Eğer sizlerde kaliteli bir çeviri sunmak/izlemek istiyorsanız ekibimize katılabilirsiniz.
Hikigaya Fansub adına birçok Japon animasyonu olarak adlandırılan animeleri Türkçemize kazandırıp bu yöndeki kültürü geliştirmiş bulunuyoruz.
Hikigaya Fansub, doğru, düzgün ve en önemlisi modern altyazı kuralları çerçevesinde çeviri yapan gönüllü insanlarla doludur.
Fansub olarak anime çevirisinin yanı sıra, saygı çevresince her türlü probleminizi, sohbetinizi yapabileceğiniz bir ortam oluşturuyoruz.

Ekibe katılmak için gerekli hususlar;

-İngilizceniz, cümledeki anlatılanı tamı tamına verebilecek düzeyde olup, ayrıca Japonca bilginizin de belirli bir seviyede olması önemlidir.
-Türkçeye oldukça hâkim olmalısınız, bu konuda ekibimizden yaptığınız test çevirisine göre eğitim alacaksınız. İmlâ konusunda hiçbir hata yapmayacak düzeye geleceksiniz.
-Ekibe uyum sağlamalısınız, ekip içi bir arkadaşınız size yazdığında cevap vermeyi ihmal etmemelisiniz, nitekim oluşabilecek "aksilik" durumlarına karşı hazırlıklı olmalısınız.
-Her an ulaşılabilir olmalısınız, hastalık durumu ya da bir sıkıntılı bir durum söz konusu olduğu takdirde size ulaşabilmemiz gerekir. Siz haber verirseniz daha tatlı olur tabi :)
-Yeterli zamanınız olmalı ve en önemlisi de öğrenmeye hevesli olmalısınız, ekibe kabul edildiğiniz takdirde her türlü manevi desteği sağlamak ekip olarak görevimizdir.

Başvuru için;

Skype: eldar-necati

 

Top Tv Series